Skoči na glavno vsebino

Pa smo ga dočakali – tradicionalni dobrodelni koncert TO SEM JAZ OŠ Ane Gale Sevnica.

Na šoli smo kar nekaj časa pridno vadili, da se vam zopet pokažemo na velikem odru. Letos smo se predstavili z gledališko – plesno predstavo Zvezdica Zaspanka. Dramsko besedilo je odigrala gledališka skupina Anin teater, katerega člani so učenci posebnega programa in programa z nižjim izobrazbenim standardom. Za plesne točke in presenečenja so poskrbeli učenci oddelkov z mentoricami. Koncert sta popestrila še  učenca Glasbene šole Sevnica, kateri se zahvaljujemo za sodelovanje.

Tako učenci kot zaposleni smo med koncertom neizmerno uživali. Pred polno dvorano smo pokazali veselje, znanje,  pogum, vztrajnost in dobroto. Ves trud se nam je poplačal z bučnim aplavzom, stoječim ovacijam, čestitkami in lepimi željami.

Iskreno se vam zahvaljujemo za vašo podporo in velikodušnost. Za vaš prispevek smo vam neizmerno hvaležni, saj smo skupaj zbrali 1.511 EUR.

ISKRENA HVALA!

Zapisala Stanka Žnidaršič.

Dostopnost