Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek 2. 10., smo s športnim dnem odprli naš »FIL GUT« teden, ki sovpada s tednom otroka. Zjutraj smo se zbrali v jedilnici naše šole, kjer nam je učitelj predstavil potek športnega dne. Pogovorili smo se še o otrokovih pravicah in dolžnostih, nato pa smo se odpravili proti prvemu prizorišču. V športnem parku Sevnica smo se najprej dobro ogreli, razgibali naša telesa ter nato pričeli z igrami, ki spodbujajo medsebojno sodelovanje. V igrah smo se zapletli in odpletli, nato pa še odigrali prirejen človek ne jezi se. Kar naenkrat je bil čas za malico. Ko smo se dobro okrepčali, smo se odpravili proti drugemu prizorišču, kjer smo se v napeti tekmi med seboj pomerili učenci NIS in učitelji skupaj z učenci posebnega programa. Tekma je bila napeta do zadnjega trenutka, za rezultat pa povprašajte doma. Lačni, smo se odpravili proti šoli, na zasluženo kosilo. Zmagovalci smo bili vsi.

Zapisal: Goran Brečko

Dostopnost