Skoči na glavno vsebino

Učenci gledališke skupine Anin teater so se s predstavo Deklica in žoga udeležili 11. Republiškega srečanja gledaliških skupin OŠPP. Dvodnevno srečanje je potekalo pod okriljem OŠ dr. Slavka Gruma v Zagorju ob Savi. Udeležilo se ga je 12 gledaliških skupin iz cele Slovenije.

Celotna dramska skupina smo se z velikim avtobusom odpeljali proti Zagorju. Najprej smo se okrepčali, potem pa se odpravili v veliko zaodrje in garderobe, kjer smo se uredili. Brez kakršne koli vaje smo se z malce treme odpravili proti glavnemu odru, da začnemo. Naši učenci so svoje vloge na velikem odru odigrali uspešno, doživeto in razigrano. Preprosto odlično! Predvsem pa so uživali. Nagrajeni smo bili z velikim aplavzom in pohvalami. Po končani predstavi smo si ogledali še ostale predstave.

Gledališke predstave je strokovno spremljala slovenska lutkarica, mentorica in režiserka ga. Irena Rajh, ki je nastope ocenila. Podelila nam je odlično oceno na kar smo izredno ponosni.

Mentorici:
Stanka Žnidaršič in Mojca Zupan

Dostopnost