Skoči na glavno vsebino

Tudi letos smo na šoli uživali v pestrem dogajanju v sklopu tedna otroka. V ponedeljek smo si ogledali lutkovno predstavo, kjer smo spoznali Sapramiško in njeno druščino; torek je bil odličen dan za karaoke, zato smo že zgodaj zjutraj pridno ogrevali naše glasilke in veselo prepevali, kasneje pa smo vsi skupaj še zaplesali ter tako dobro ogreli tudi naša telesa. V sredo smo iz številnih lego kock sestavili pravi »lego svet« ter pri tem zelo uživali. V četrtek smo potrebovali naslednje sestavine: jajca, sladkor, ščepec soli, mleko, moko, olje in pridne roke. Najbrž se vam že svita kaj smo pripravili? Imate prav – odlične palačinke so nastale izpod naših, pridnih rok. In kako prijetno je dišalo po celi šoli… vse do petka, ko smo teden otroka zaključili v telovadnici, kjer smo si pričarali pravo kino vzdušje. Seveda smo med ogledom filma uživali v še toplih, okusnih kokicah in tako z nasmehom na obrazu zaključili še zadnji šolski dan v tem tednu.

Zapisala: Amadeja Novosel

Dostopnost