Skoči na glavno vsebino

Še malo in bomo lahko mahali v slovo naši dogodivščini, ki smo ji že nadeli ljubkovalno ime: ˝ Mi se ne damo !˝  V tem tednu smo doživeli veliko novih in razburljivih stvari, premikali meje lastnega strahu, ponovno navezali stik drug z drugim in sklenili nova prijateljstva. Dom Planinka je bilo naše zatočišče, naš mali milni mehurček, v katerem smo se povezali, ustvarjali, kolesarili, se naučili preživeti, se prilagoditi in tudi kdaj kakšno stvar prijateljsko podeliti. Četrti dan je za nas minil kot strela. Nebo se je razjasnilo in ponovno smo se preizkusili v kolesarjenju, astronomiji in si pekli hrenovke na taborniškem ognju. V večernih urah smo podelili težko prigarana pričevala in še malo zaplesali. Imeli smo kar svoj disko. Jutri pojemo zajtrk, spravimo svojo prtljago v kovčke in pomahamo domu Planinka v slovo. V Sevnico prihajamo ob 12.30 uri.

Dostopnost