Skoči na glavno vsebino

Skoraj dve leti sta že minili, odkar se nam je življenje skoraj čez noč obrnilo na glavo. Vsak dan se srečujemo z izzivi, ki jih uspešno premagujemo. Trudimo se, da bi delo na šoli potekalo čimbolj normalno. Tako je tudi december v pričakovanju božično-novoletnih praznikov.

Nismo pa pozabili niti na dan, ko so se naši starši, stari starši in ostali prebivalci Slovenije odločili, da želijo živeti v svoji državi. Učenci 4. in 6. razreda so pripravili obeležitev državnega praznika – dneva samostojnosti in enotnosti. Žal nam trenutne razmere ne dopuščajo, da bi s skupno prireditvijo proslavili ta dan, zato so učenci obeležitev posneli in jo potem kot Power Point predstavitev poslali v vse oddelke naše šole.

Učenci so si znotraj svojega oddelka ogledali posneto proslavo in nato v delavnicah oblikovali državne simbole. Obesili so jih na izbrano mesto v učilnici, da jih bodo večkrat videli in jih sprejeli kot del svoje narodne zavesti.

Dostopnost