Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši, skrbniki in rejniki,

obveščamo vas, da bo pouk od 9. 11. 2020 dalje potekal na daljavo. Pouk bomo izvajali enako kot lani – torej preko elektronske pošte in s pomočjo ZOOM-a. Zaenkrat so se odločili, da bo pouk potekal na daljavo teden dni. Vaša glavna kontaktna točka s šolo so razredniki. Izkušnje iz prvega dela na daljavo so pokazale, da pri tem delu najmanj motenj.

Pouk bo potekal po urniku z izjemo podaljšanega bivanja. Gradiva za tekoči dan boste prejeli po elektronski pošti. Če dostopa do spleta nimate, pa vam bomo gradivo pošiljali po navadni pošti. Razredniki vas bodo sproti obveščali o morebitnih spremembah dela.

Učitelji vas bodo o dosegljivosti in načinu komunikacije obvestili s prvim »kompletom« gradiva, ki vam ga bodo poslali.

Ukrep pouka na daljavo je bil sprejet, predvsem in samo zaradi varovanja otrok. Verjamem, da smo se spomladi veliko naučili in da bomo v jeseni pouk na daljavo lažje izvajali.

O ostalih zadevah vas bomo obveščali sproti.

Lepo vas pozdravljam.

Gregor Pirš, ravnatelj

Dostopnost