Skoči na glavno vsebino

V novem šolskem letu smo bili učenci in zaposleni Posebnega programa veseli nove pridobitve. S podarjenimi donacijami naših podjetij smo si lahko privoščili novo sobno dvigalo. V posebnem programu imamo kar nekaj gibalno oviranih učencev, ki bodo lahko z novim dvigalom lažje  in varnejše prehajali iz ene površino na drugo. Iz vozička na stol, kjer učenec opravlja učno delo; na posteljo, kjer poteka menjava pleničke ali na blazino, kjer izvajamo razne gibalne vaje. Učenci s pomočjo dvigala lahko večkrat menjajo površine in med prenosom zelo uživajo.

Donatorji:

PRIMO TELEFONIJA d.o.o.

HIDROELEKTRARNE NA SPODNJI SAVI

AFP trgovsko podjetje d.o.o.

TANIN SEVNICA kemična industrija d.d.

LEKARNA SEVNICA

ARISTOTEL d.o.o.

KLAMAS d.o.o.

KUNST d.o.o.

KARODI d.o.o.

FRANC KRŽIČ s.p.

Vsem donatorjem izrekamo iskrena HVALA.

Učenci in zaposleni

OŠ Ane Gale Sevnica

Dostopnost