Skoči na glavno vsebino

V sredo, 19. 2. 2020, smo imeli učenci NIS programa športni dan. Zjutraj smo se prej odpravili na malico, da se okrepčamo, nato pa smo se odpravili na pot proti sevniškem gradu. Učitelj Goran nam je okoli gradu pripravil devet orientacijskih točk, na katerih so nas čakale različne zabavne športne naloge. S slikanjem QR kod se nam je na telefonu prikazalo ime naslednje točke, ki jo moramo poiskati. Po vsaki uspešno opravljeni nalogi smo za nagrado pridobili eno črko. Po vseh uspešno opravljenih nalogah smo zbrali 9 črk, iz katerih smo morali sestaviti čimveč besed. Glavno geslo je bila beseda POČITNICE, saj se nam le te že veselo nasmihajo, mi pa jih komaj čakamo. Po opravljenih nalogah smo se odpravili nazaj v šolo, kjer nas je že čakalo zasluženo kosilo.

Dostopnost