Skoči na glavno vsebino

Danes, 20. 12. 2019, smo se zbrali v šolski telovadnici, da si ogledamo lutkovno predstavo, ki so nam jo pripravile učiteljice iz PP1. Po predstavi pa nas je presenetil obisk Božička. Navdušeno smo ga sprejeli medse, nekateri učenci pa so mu pogumno sedli v naročje in mu zapeli pesmico. Seveda smo jim vsi prisotni pomagali, saj smo želeli pokazati, da tudi ostali znamo prav lepo peti. Nestrpno smo čakali, da nam Božiček pove, ali smo bili celo leto dovolj pridni in ali nam je prinesel tudi kakšno darilo. Oči so se nam zasvetile, ko smo zagledali darila za njegovim hrbtom. Komaj smo čakali, da pokliče naša imena in nam preda darila. Ko je imel vsak izmed nas svoje darilo, smo se z njim še fotografirali, nato pa s svojimi učiteljicami hitro odhiteli v učilnice, da pokukamo, kaj se skriva pod darilnim papirjem oz. v naših vrečah. Polni navdušenja smo ugotavljali, kaj smo dobili in ponosno svoja darila pokazali tudi sošolcem. Ugotovili smo, da se je Božiček letos res potrudil in sklenili, da bomo v prihajajočem letu še bolj pridni.

Darila so financirale občine Sevnica, Radeče in Škocjan. Hvala!

Dostopnost