Skoči na glavno vsebino

V petek, 11. 10. 2019, smo se vsi učenci naše šole z avtobusom odpravili v Sela pri Dobovi. Obiskali smo živalski park Na jasi. Gospod, ki skrbi za te živali, nam je prijazno razkazal vse živali v parku in nam predstavil tudi marsikatero zanimivost. izvedeli smo, da je veliko živali tu, ker ljudje niso več mogli skrbeti zanje. Nekaj pa je tudi takih, ki ne živijo v naših krajih in so jih pripeljali od drugod. Spoznali smo veliko različnih vrst golobov, pave, pegatke, različne race, labode, zebu govedo, ovce, koze, ponije, nanduja, osla, nosata medveda …  Vsi smo bili nad zanimivimi živalmi, ki jih ne moreš videti vsak dan, zelo navdušeni. Če se je le dalo, smo živali tudi pobožali. Čeprav smo se domov vrnili malce blatni, smo v družbi živali preživeli prijetno dopoldne.

Dostopnost