Skoči na glavno vsebino
V okviru šolske skupnosti so predstavniki posameznih razredov (Mark, Kristjan, Jan A., Maj J. in Urša) pod vodstvom mentorice Karmen Pfeifer Lapuh in s pomočjo svetovalne delavke Stanke Žnidaršič, v četrtek 14.2.2019, organizirali šolski parlament na temo ODNOSI V ŠOLI. Skozi igro vlog, so predstavili 4 različne odnose: odnos do sošolcev, odnos do učiteljice, odnos do hrane in odnos do stranišča. Na zanimiv in na momente celo humoren, a resničen način, so zaigrati dogajanje v šoli (zaželeno in nezaželeno vedenje), ki smo ga nato po skupinah po debatirali. Sledil je skupni pogovor in iskanje ustreznih načinov odnosa do sošolcev, učiteljev, hrane in stranišča. Učenci so zelo lepo sodelovali. Ker pa je bil to dan, ki je posvečen Valentinu, smo v tem stilu šolski parlament tudi zaključili. Razdelili smo vso pošto, ki je prispela v našo Valentinovo škatlo in na obraze tako otrok kot učiteljic narisali velike tople nasmeške 🙂
Dostopnost