Skoči na glavno vsebino
V sredo, 19. oktobra so nas obiskali sevniški gasilci in skupaj smo izvedli vajo evakuacije – pravilen umik iz stavbe v primeru požara.

Gasilci so nas opazovali med umikom iz zgradbe in nam nato podali informacijo ali smo vse prav naredili. Pohvalili so nas, da smo uspešno opravili vajo. Vsi skupaj pa upamo, da se nam ne bo nikoli potrebno iz stavbe umikati ob pravem požaru.

Po vaji in pogovoru pa so nam gasilci pripravili štafetno igro – zbijanje tarče z brentačo. Razdeljeni smo bili v skupine, med katerimi so bile tudi naše učiteljice. Učenci so bili ponosni in veseli, saj jim je velikokrat uspelo premagati učiteljice.

Skupaj z gasilci smo preživeli prijetni dve uri in se nato veseli vrnili nazaj k pouku.

Za konec smo naredili še skupinsko fotografijo in se poslovili z gasilskim pozdravom ˝NA POMOČ˝.

Dostopnost