Skoči na glavno vsebino

Pred vstopom v šolo

Spoštovani,

Veseli nas, da ste obiskali našo spletno stran in da boste svojega otroka zaupali nam v oskrbo.

Vašega otroka lahko na našo šolo vpišete le z veljavno odločbo o usmeritvi, ki jo izda Zavod za šolstvo RS. Komisija za usmerjanje ali Center za zgodnjo obravnavo, vas bosta čez postopke vodila, ravno tako pa vas bosta vabila tudi na vse preglede.

Kadarkoli pa ste vabljeni na ogled naše šole. Lahko nas pokličete po telefonu ali pa prosite šolsko svetovalno službo, ki vam bo z veseljem pomagala. Na ogledu se vam lahko pridruži tudi vaš otrok. Vaš prvi obisk šole bo trajal približno eno uro. Če informativnega ogleda šole ne želite, vas bomo povabili na vpis. Ta se zgodi, ko šola prejme odločbo.

Če se vaš otrok vpisuje na našo šolo z začetkom novega šolskega leta, boste vsa navodila prejeli po pošti.  Prvi dan lahko otroka pripeljete sami, lahko pa pride v šolo sam. Prosimo pa, da nam sporočite, če ima otrok kakšno posebno prehrano, alergijo ali kaj podobnega.

Pouk se prične ob 8.00, konča pa najkasneje ob 14.00. Na šoli imamo tudi podaljšano bivanje.

V kolikor potrebujete pogovor ali pa bi nas radi obiskali, ste vabljeni, da nas pokličete ali pa nam pišite.

Dostopnost