Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 11. 4. 2024 smo se učenke Stella, Ella in Marija Maša, s polno likovno opremo in učiteljico Ines ter učiteljico Amadejo odpravile na pravo likovno popotovanje. Pot nas je vodila do Osnovne šole Dragotina Ketteja, v Novo mesto, kjer smo svoj likovni talent pokazale na tamkajšnjem državnem likovnem srečanju. Pogumno smo zavihale rokave in z oljnimi pasteli narisale letošnji likovni motiv – tihožitje. Naši izdelki so nato svoj prostor našli na razstavi. Vsi skupaj smo bili zelo ponosni na ustvarjeno. Kasneje smo si ogledale še gledališko predstavo z naslovom »Šivilja in škarjice« in se dodobra nasmejale. Lakoto smo potešile z okusnim kosilom in se z zadovoljnim nasmehom na obrazu podale na pot proti Sevnici. Se že veselimo novih likovnih ustvarjanj…

Zapisala Amadeja Novosel.

Dostopnost