Skoči na glavno vsebino

Čirule čarule či, veselimo se čarovnika vsi!

V torek, 3. 10. 2023, smo izvedli našo prvo čarovniško delavnico. Vsi veseli in polni pričakovanj smo se odpravili v učilnico NIS 1, kjer smo izvedli našo prvo dejavnost, senzorične kozarčke presenečenja. Najprej smo zbrali na kup vse bleščice, kraguljčke in okraske, ki smo jih premogli, nato pa je sledila čarovnija. Učiteljica Anja je nalila v kozarček čudno prozorno zmes in oh in sploh, bleščice so se pričele prelivati. Kako smo bili veseli. Nato je pa prišel čisto pravi čarovnik, ki je imel čarovniški nastop. Kako smo z navdušenjem gledali čarovniške vragolije. Kam je skril tega zajca? Ko je bilo dneva konec, smo se vsi veseli, zadovoljni in nasmejani odpravili na prisluženo kosilo.

Zapisala Anja Horvat.

Dostopnost