Koncert To sem jaz! je potekal 1. 4. 2022 ob 17.00 v KD Sevnica. Pri organizaciji prireditve so nam pomagali Občina Sevnica, KŠTM Sevnica in SAZAS. V programu so nastopali oddelki NIS1, NIS2, NIS3, PP1 in PP2 ter gledališka skupina. Koncert smo zaključili s skupno točko vseh učiteljev in učiteljic, ter učenk in učencev naše šole. Zapeli smo pesem Dušana Velkaverha Pustite nam ta svet. Veseli nas, da je bila dvorana polna in da smo s pomočjo obiskovalcev zbrali kar 1001 EUR za šolski sklad. V marcu se je zaključil tudi 2. natečaj Anica. Nagrade nagrajencem smo podelili v okviru koncerta. Več pa na spodnjih fotografijah in na posnetku koncerta.

Vsi se že veselimo 3. koncerta To sem jaz!, ki bo predvidoma potekal konec marca 2023.