Skoči na glavno vsebino

V zadnjem tednu pred zimskimi počitnicami, so se učenci NIS in trije učenci PP1 pri urah ŠPO preizkusili v prilagojenih zimskih olimpijskih igrah. Med seboj so tekmovali v 6 disciplinah: smučarski skoki, curling, biatlon, bob, sanke in hitrostno drsanje. Tekmovali so na čas oz. točke. Rezultate smo sproti zapisovali na plakat, ki je krasil šolsko jedilnici. Iz plakata je za vse navijal lisjak GiBi, maskota naših iger. Zadnji šolski dan pred počitnicami je potekala podelitev medalj na šolskem igrišču. Učiteljica TIT Bernarda Pelko je izdelala čudovite, unikatne lesene medalja. V vsaki disciplini so bile podeljene medalje za prva tri mesta. Sladke nagrade so ob koncu dobili prvi trije tekmovalci v skupnem seštevku. Vsak učenec je za sodelovanje prejel diplomo. V športnem duhu smo zaključi dan ter se veselo odpravili počitniškim dogodivščinam naproti.

Dostopnost