Predbožični dan  je bil na OŠ Ane Gale prav poseben dan. Že ponoči nas je obiskal Božiček. V  skritih kotičkih šole nam je nastavil lepo zavita darila. Učencem PP1 je Božiček darila skril v star kamin, kjer je nekaj dni prej vzel naša skrbno pripravljena pisma. Bili smo presenečeni nad kupom daril. Hitro smo jih odvili in pogledali kaj nam je podaril. Dobili smo igrače s katerimi smo se takoj poigrali. Obiskale pa so nas tudi Božičkove pomočnice, ki so nas obdarovale s srečo, ljubeznijo, zdravjem in prijateljstvom.

Novemu letu smo še nazdravili z otroškim šampanjcem, se posladkali in si zaželeli srečno in zdravo novo leto 2022!

Tudi vam prijateljem želimo v novem letu veliko novih dogodivščin, prijateljstev in iskric v očeh.

PP1