Skoči na glavno vsebino

Tudi učenci 3., 5. in 6. razreda se že tretji teden zapored pridno učimo doma. Kljub temu, da smo že veliki, pa tudi veliko ustvarjamo, delamo poskuse in uživamo na sončku. Ta teden smo presajali rože, izdelali glasbilo s pomočjo kozarcev in vode, izdelali smo tudi vetrokaz, s katerim zdaj znamo določiti smer neba, se zabavali ob izdelovanju avtoportreta iz naravnih materialov, raziskovali, kateri predmeti se lahko spremenijo v tolkala in se že veselo pripravljali na veliko noč. Tudi z lovom na zaklad. Seveda pa se ob vseh teh dejavnostih pridno učimo poštevanko, beremo, pišemo … Svoji razredničarki pa pridno vsak dan pošiljamo fotografije svojih nalog in izdelkov, da se pohvalimo, kako smo pridni in tudi njej s tem polepšamo dan. Zdaj pa nekaj utrinkov delimo tudi z vami …

Dostopnost