Skoči na glavno vsebino

Zadnji teden v novembru smo se učenci Posebnega programa udeležili številnih dogodkov. V sredo smo obiskali vrtec Sevnica. Prehodili smo čutno pot,  se sproščali v senzorni sobi, sodelovali pri glasbeni delavnici… Bilo je lepo v njihovi družbi. V četrtek smo obiskali VDC Sevnica, kjer smo poklepetali s tamkajšnjimi prijatelji in sodelovali pri glasbeni delavnici. VDC – ju se lepo zahvaljujemo za vabilo.  V petek pa nas je čakalo prav posebno presenečenje. Na povabilo vrtca Ciciban Sevnica smo spoznali Poskočne muzikante. Pevec Dejan nas je v spremljavi kitarista in Pike Poke popeljal v mavrični svet otroških pesmic. Ker vse pesmi dobro poznamo, smo jih peli in ob njih zaplesali. Veseli smo, da je vrtec podelil nagrado obiska Poskočnih muzikantov z nami, zato se jim iskreno zahvaljujemo.

 UČENCI IN UČITELJICE PPVIZ

Dostopnost