Skoči na glavno vsebino

V sredo, 16. 10. 2019 smo si v oddelkih posebnega programa 1 in 2 pripravili čutno pot.
Sprehodili smo se po različnih materialih, večinoma naravnih. Hoditi bos ni kar tako, zbrati smo morali kar nekaj poguma, da smo sezuli nogavice. Ugotovili smo, da je najbolj prijetno hoditi po vati in na njej smo se zadržali precej dolgo. Nekoliko hitreje smo stopali po poti posuti z listjem, kamni, kostanji in koruzo.
V razredu smo pripravili kotičke namenjene tipanju različnih materialov z rokami in slušni spomin.
Dan smo si še dodatno popestrili tako, da smo se “potopili” v bazen pisanih žogic. Uživali smo ob sproščenem pogovarjanju in umirjeni glasbi. Hrbte smo prepustili tudi masažnim gibom.

V druženju smo uživali, imeli smo se prijetno.

Zapisala: Petra Strmole

Dostopnost