V četrtek, 26. 9. 2019, smo se v šolski telovadnici zbrali na prvem sestanku šolske skupnosti. Skupaj smo ponovili, na katere teme smo bili pozorni v preteklem šolskem letu. Vsak oddelek je izvolil svojega predstavnika za šolsko skupnost, skupaj pa smo določili tudi tri predstavnike za občinski šolski parlament. Letos bodo to naši najstarejši učenci, saj je tema z naslovom Poklic najbolj primerna ravno za njih. Po uradnem delu pa smo dokazali, da smo res ustvarjalni. Vsak se je potrudil in narisal, kaj najraje počne. Komaj čakamo naslednji sestanek šolske skupnosti. Do takrat pa bodo predstavniki razredov pridno zbirali naše pobude in jih skupaj z mentorico Karmen skušali tudi čim več uresničiti.