Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 13. 6. 2019, se je nekaj učencev od 1. do 7. razreda skupaj z učiteljicami Karmen, Darjo, Anjo in Patricijo odpravilo v Dom upokojencev Sevnica, ki letos praznuje 40. obletnico delovanja. Za stanovalce doma smo pripravili krajši program, in sicer smo jim zaigrali plesno-gledališko predstavo Pod medvedovim dežnikom in zaplesali na pesem Gremo okrog sveta. Nagradili so nas z aplavzi in nasmeški, na koncu pa smo še skupaj zapeli pesem Ko si srečen in se posladkali s slastnim sladoledom. Tako uspešno nadaljujemo sodelovanje med ustanovama in se že veselimo naslednjega druženja.

Na poti nazaj v šolo smo se za nagrado za uspešen nastop na petkovem koncertu ustavili še v Sladoledarnici Malina, kjer smo si privoščili še drugo kepico sladoleda, postreženo s čokoladnim prelivom in vafljem. Z nasmeški na obrazih in čokoladnimi brki smo se vrnili nazaj v šolo.

Dostopnost