Skoči na glavno vsebino

V petek, 13. 5. 2016 smo v Sevnici organizirali polfinale državnega prvenstva v malem nogometu za učence OŠPP.

Na polfinalnem turnirju smo gostili ekipe OŠ Glazije Celje, OŠ Milke Šobar Nataše Črnomelj, OŠ IV Murska Sobota in OŠ Gustava Šiliha Maribor.

Na turnirju je vsaka ekipa igrala po sistemu “vsak z vsakim”. Videli smo odlično in atraktivno igro vseh ekip.

OŠ Maribor je ostala neporažena in je osvojila prvo mesto, drugo mesto je z dvema zmagama in enim porazom osvojila OŠ IV Murska Sobota, tretje mesto je pripadlo OŠ Milke Šobar Nataše Črnomelj in četrto mesto je zasedla OŠ Glazija iz Celja.

Prvi dve ekipi sta se uvrstili na finalni turnir najboljših štirih ekip v malem nogometu za OŠPP.

Vsi udeleženci so pohvalili odlično organizacijo turnirja, ki ga je organizirala OŠ Ane Gale Sevnica v sodelovanju s KŠTM Sevnica, Zavodom za šport Slovenije in Nogometno zvezo Slovenije, katerim se zahvaljujemo za pomoč pri organizaciji.

Dostopnost