V četrtek, 18. 6. 2020, smo imeli naravoslovni dan na temo čebele. Zaradi napovedanega slabega vremena, smo odpovedali obisk čebelnjaka in dejavnosti izvedli kar v šoli. Najprej smo si ogledali videoposnetka o življenju čebel in tako spoznali kar nekaj zanimivosti o teh pridnih žuželkah. Nato smo se naučili, kako je sestavljeno telo čebele in čebelo tudi narisali. O čebeli smo rešili tudi križanki in se poigrali s čebeljim labirintom. Vsak pa je izdelal čisto svojo panjsko končnico. Najprej smo pobrusili deščico, jo premazali z belo barvo in nato nanjo narisali vzorec po lastni želji. Nastale so prave umetnine. Kljub temu, da smo ostali v šoli, smo se o čebelah naučili kar nekaj novega in preživeli prijeten dan.